poniedziałek, 24 października 2011

little dream

 Piękna pogoda. Piękne słońce. Wszystko takie inne. Nawet oddech stał się równomierny, a myśli wolne, chociaż nie do końca. Ale nigdzie nie pójdę, moje "nie chce mi sie" sięgnęło apogeum, chociaż dziś jest tak ślicznie, sama nie wiem. Wolałabym schować się pod kocem z kawą i książką w ręku i nigdzie stamtąd nie wychodzić albo zapaść w jesienny sen i zbudzić się zimną. Ojej, nie lubie zimy tylko z jednego powodu, jest zimno, ale uwielbiam ją za klimat i atmosferę, wszystko jest wtedy takie magiczne. A co do uczuć, pusto i cicho. Jakoś daję radę, jednak muszę popracować nad swoim charakterem, który jest bardzo słaby. Chciałabym aby moja miłość, wreszcie przecięła te wszystkie liny i pozwoliła mi sie od Ciebie uwolnić. Znów znaleźć kogoś, kto sprawi, że wieczorami myślę tylko o nim, a gdy Go spotykam to tracę nad sobą kontrolę, serce fika koziołki, a ręce same mi się trzęsą. Niesamowite uczucie, za którym tęsknię. A teraz dopiję kawę i zmykam się uczyć, może skusze się na jakiś spacer, wieczorem mam zamiar obejrzeć film, ale wszystko się może zmienić. Obiecuję napisać jakąś bardziej sensowną notkę, ale to później.


7 komentarzy:

 1. ja nie lubię ani jesieni ani zimy. ogólnie nie lubię zimna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kocham zimę bo są święta ii mandarynki ;p A przede wszystkim ferie . Życzę ci żebyś znalazła swoją miłość ;) Pozdrawiam i dodaję do obserwowanych .

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też dzisiaj pogoda niczego sobie i też wspomaga moje lenistwo.

  Dziękuję za bardziej rozwiniętą odpowiedź nt. rysunku. Rzadko można spotkać tu kogoś, kto faktycznie sensownie się wypowie.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajny blog. :)
  obserwujemy? ;>
  szafapelnamarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. nmzc ^^
  no widoki są ładne, ja uwielbiam patrzeć nocą na śnieg, który się tak fajnie świeci :D
  dodajmey?

  OdpowiedzUsuń